Infoavond Welzijnszorg 26/11

Nieuws

Op maandagavond 26 november vindt de Infoavond plaats waarmee de jaarlijkse adventsactie Welzijnszorg opgestart wordt. 

“1 op 5 loopt school in de buitenbaan” wordt het thema van de actie. En dus gaat ook de Infoavond dieper in op het belang van onderwijs in de strijd tegen armoede: hoe kunnen we alle kinderen en jongeren kansen geven in hun ontwikkeling?

Op het programma staan de campagnefilm en duiding door Miet De Bruycker, medewerker van het project Samen Tegen Onbetaalde Schoolfacturen. Er zijn werkwinkels en ook getuigenissen door leerlingenbegeleidster Nele Decuypere, Angelino Meuleman van Ûze Plekke, schooldirecteur Nathalie Vanavermaet en coördinator Laurens Debonne van ‘t Spoor.

De avond begint om 19.45 uur. Let op de bijzondere locatie: het Centrum Leren & Werken, Lieven Bauwensstraat 29 op het industrieterrein Waggelwater in Sint-Andries. Voor wie graag samen rijdt wordt vertrek voorzien om 19.15 uur aan het Parochiaal Centrum Valkenburg, Legeweg 83.

Infoavond Welzijnszorg 26/11