Kinderviering zondag 2 december

Nieuws

Op zondag 2 december zijn er kindervieringen om 9.30 uur en 11 uur in de kerk van Sint-Baafs. We nodigen alle kinderen en jonge gezinnen uit om mee te vieren. Het is meteen ook de tweede viering voor de eerstecommunicantjes van onze Emmaüsparochie. 

Thuis gebruiken de communicantjes hun bijzondere ‘herders-zoen-zalf’. Dat is een heel eenvoudige en doeltreffende manier om mensen te laten voelen dat je hen graag ziet. Het is tegelijk een kans om je met elkaar te verzoenen als er ruzie is. Rustig worden, zachtjes zalven en opnieuw met elkaar verder gaan…

Tijdens de viering linken we dit ritueel met de adventsboodschap. Als vrienden van Jezus mogen wij in onze grote en kleine wereld zien waar het uiteindelijk op aankomt en heel concreet in actie schieten waar het nodig is. ‘Er zijn voor elkaar’…, dat is wat wij willen proberen.

We hopen dat de vieringen deugddoend en verruimend zijn. We proberen met alle kinderen en grote mensen even na te denken over de adventsgedachte op weg naar Kerstmis.

We maken er fijne vieringen van!

Heel graag tot dan.

De werkgroep Eerste communie en Kindervieringen van de Emmaüsparochie

Kinderviering zondag 2 december